Fotoprzestroga - Ruch drogowy

Fotoprzestroga

Fotoprzestroga

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielny wieczór na niestrzeżonym przejeździe kolejowym pomiędzy Połupinem a Krosnem Odrzańskim. Kierujący samochodem m-ki VW Golf wjechał pod nadjeżdżający pociąg towarowy.

Kierowca VW Golfa, jadąc z Połupina w kierunku Krosna Odrzańskiego, niezachowując należytej ostrożności na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, wjechał pod jadący od strony Gubina w kierunku Czerwińska pociąg towarowy. W wyniku uderzenia pojazdu w pociąg, samochód odbił się od składu na tyle szczęśliwie, że auto spadło ze skarpy do rowu. W samochodzie osobowym VW Golf znajdowały się dwie osoby: 38-letnia kobieta i 35-letni mężczyzna.

W wyniku tego wypadku kobieta doznała obrażeń ciała w postaci; złamania przedramienia prawej ręki, natomiast mężczyźnie nic się nie stało. Oboje mogą mówić o dużym szczęściu, że przeżyli. Samochód uczestniczący w tym zdarzeniu uległ całkowitemu rozbiciu. W chwili obecnej krośnieńscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Krośnie Odrzańskim, wyjaśniają wszystkie okoliczności niedzielnego wypadku.

KWP Gorzów Wlkp.