Fotoprzestroga - Ruch drogowy

Fotoprzestroga

Fotoprzestroga

Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego do którego doszło wczoraj około godz. 17.30 w miejscowości Gąsiory. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca rowerem 67- latka doprowadziła do zderzenia czołowego z innym cyklistą. W wyniku wypadku kobieta doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala w Radzyniu Podlaskim. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 17.30 w miejscowości Gąsiory. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca rowerem 67- letnia mieszkanka gm. Ulan doprowadziła do zderzenia z jadącym z przeciwka 18- latkiem, również kierującym rowerem. W wyniku wypadku kobieta doznała obrażeń głowy i przewieziona została do radzyńskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia potwierdziło, że byli trzeźwi.

Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że rowerzyści są również uczestnikami ruchu i obowiązują ich zasady i przepisy ruchu drogowego. Są również szczególnie narażeni na obrażenia ciała powstałe w wyniku kolizji czy wypadków drogowych.

KWP Lublin