Fotoprzestroga - Ruch drogowy

Fotoprzestroga

Fotoprzestroga

Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu w wyniku zderzenia pięciu pojazdów na krajowej dwunastce w miejscowości Brzeźno. Jedna osoba z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że audi zderzyło się z daewoo Nubią. Następnie na pojazdy uczestniczące w wypadku najechały dwa mercedesy i jeden autobus. Droga zablokowana była przez kilka godzin. Prowadzone w tej sprawie postępowanie ma wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj około godz. 21.40 dyżurny chełmskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Brzeźno na trasie Chełm- Dorohusk. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na prostym odcinku drogi z nieustalonych dotychczas przyczyn doszło do zderzenia samochodu marki Daewoo Nubira, którym kierował 43- letni mieszkaniec gminy Dorohusk oraz samochodu marki Audi, którym kierowała 38- letnia mieszkanka Chełma. Następnie na samochody uczestniczące w tym zderzeniu najechały dwa mercedesy, którymi kierowali obywatele Ukrainy oraz autobus marki Neoplan kierowany również przez obywatela Ukrainy.

W wyniku tego wypadku śmierć na miejscu poniosła kobieta kierująca audi oraz kierowca nubiry. 31- letni pasażer jadący audi z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Prowadzone w tej sprawie postępowanie ma wyjaśnić wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.