Jechał z prędkością 132 km/h - zarejestrowała go policyjna kamera - Wydarzenia - Ruch drogowy

Wydarzenia

Strona znajduje się w archiwum.

Jechał z prędkością 132 km/h - zarejestrowała go policyjna kamera

Data publikacji 05.01.2017

Białostoccy policjanci zarejestrowali policyjną kamerą kierowcę skody, który jechał z prędkością 132 km/h w miejscu, gdzie obowiązywała prędkość do 50 km/h. W związku z niebezpieczną jazdą mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy oraz został on ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku patrolowali w miniony wtorek drogę krajową numer 61 pomiędzy Szczuczynem a Grajewem. Około godziny 13.00 w rejonie miejscowości Guty mundurowi zauważyli skodę, której kierowca jechał z niebezpieczną prędkością. Kamera zainstalowana w radiowozie zarejestrowała 132 km/h w miejscu, gdzie maksymalna dopuszczalna prędkość to 50 km/h. Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli okazało się, że za jego kierownicą siedział 38-letni mieszkaniec gminy Siechnice w powiecie wrocławskim. W związku ze swoją niebezpieczną jazdą mężczyźnie zostało odebrane prawo jazdy, został ukarany 500-złotowym mandatem a na jego koncie przybyło 10 punktów karnych.

 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Ładowanie odtwarzacza...