Dwie ofiary śmiertelne wypadku w powiecie tomaszowskim - Wydarzenia - Ruch drogowy

Wydarzenia

Strona znajduje się w archiwum.

Dwie ofiary śmiertelne wypadku w powiecie tomaszowskim

Data publikacji 11.10.2017

11 października 2017 roku około godziny 7.00 na drodze K-48 w powiecie tomaszowskim w okolicach miejscowości Teofilów (woj. łódzkie) doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. Jak wynika z wstępnych ustaleń 26-letnia kierująca fiatem punto straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas gdzie doprowadziła do zderzenia ze skodą kierowaną przez 68-latka, który wiózł dwie pasażerki. Dodatkowo doszło do zderzenia z samochodem kia kierowanym przez 54-latka, który jechał najprawdopodobniej za skodą.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła 26-latka  z punto oraz jedna z pasażerek skody w wieku 73 lat. 68-letni kierujący skodą oraz druga pasażerka w wieku 65 lat zostali hospitalizowani.

Policjanci na miejscu przeprowadzają oględziny, zabezpieczają ślady, przesłuchują świadków . Zorganizowali także objazdy w Konewce i miejscowości Królowa Wola.

Warunki drogowe o tej porze roku stają się coraz trudniejsze.  Może okazać się, że w porze jesienno-zimowej znana droga kryje niebezpieczeństwa, na przykład związane ze śliską nawierzchnią czy źle oświetloną drogą. Uważajmy na drogach, nawet na tych, które pokonujemy każdego dnia i znamy na nich każdy zakręt.

KWP Łódź/mś