Dachowanie na S-8 niedaleko Wyszkowa - Wydarzenia - Ruch drogowy

Wydarzenia

Strona znajduje się w archiwum.

Dachowanie na S-8 niedaleko Wyszkowa

Data publikacji 02.03.2018

Kierowca Skody jadąc drogą S-8 nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery oddzielające pasy ruchu. Podróż zakończył dachowaniem samochodu. Miał wiele szczęścia, bo ze zdarzenia wyszedł cało.

Wczoraj, zaraz po południu dyżurny wyszkowskiej komendy został powiadomiony o dachującym samochodzie na trasie S-8 w rejonie węzła komunikacyjnego w Lucynowie. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Funkcjonariusze ustalili, że 32-letni kierujący, mieszkaniec powiatu białostockiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił kontrolę nad pojazdem i następnie uderzył w bariery oddzielające pasy ruchu. Po uderzeniu jego samochód dachował.

O dużym szczęściu może mówić kierowca, który nie odniósł żadnych obrażeń. Nie było też innych poszkodowanych w tym poważnie wyglądającym zdarzeniu. Z utrudnieniami drogowymi zmagali się natomiast inni kierujący jadący w kierunku Warszawy, dla których policjanci wyznaczyli objazdy.

Policja niezmiennie apeluje o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz zachowanie zdrowego rozsądku na drogach, zwłaszcza w okresie zimowym. Pamiętajmy, że za kierownicę powinniśmy wsiadać wypoczęci i trzeźwi, a samochody powinny być sprawne technicznie i przygotowane do zimowych warunków.

KWP w Radomiu/mś

  • samochód na trasie S-8 na dachu
  • samochód na trasie S-8 na dachu
  • samochód na trasie S-8 na dachu
Ładowanie odtwarzacza...