Charytatywny festyn z Parą Prezydencką i mazowieckimi policjantami - Wydarzenia - Ruch drogowy

Wydarzenia

Strona znajduje się w archiwum.

Charytatywny festyn z Parą Prezydencką i mazowieckimi policjantami

Data publikacji 09.07.2019

Kilka tysięcy osób wzięło udział w pikniku rodzinnym w Brańszczyku, który zainaugurował akcję charytatywną "Pomagam z radością" zorganizowaną przez Zgromadzenie Zakonne Małe Dzieło Boskiej Opatrzności - Orioniści Prowincja Polska. Patronat nad akcją objęła Para Prezydencka Andrzej Duda oraz Agata Kornhauser-Duda. Na festynie nie mogło także zabraknąć mazowieckich policjantów.

Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie oraz Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu przygotowały dla widzów wiele atrakcji i konkursów z wiedzy dotyczącej m.in. bezpieczeństwa nad wodą oraz w ruchu drogowym. Na stanowisku Laboratorium Kryminalistycznego KWP wszyscy chętni mogli zobaczyć, jak zbiera się odciski. Ogromne zainteresowanie wzbudził pokaz tresury psów służbowych oraz nowe bmw mazowieckiej drogówki, w którym każdy uczestnik pikniku mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. A osoby, które zainteresowane były służbą w Policji mogły dowiedzieć się, jak wstąpić w szeregi KWP zs. w Radomiu.

Stoisko przygotowane przez mazowieckich policjantów odwiedziła Para Prezydencka, którą mundurowi obradowali odblaskami. A za zabezpieczenie sobotniego festynu "Pomagamy z radością" policjantom osobiście podziękował prezydent Andrzej Duda.

KWP w Radomiu/mś

  • Prezydencka para pozuje do zdjęcia w gronie policjantów ruchu drogowego
  • Prezydencka para w towarzystwie policjantów oraz osób uczestniczących w pikniku
  • policjantka ruchu ruchu drogowego przekazuje dziecku element odblaskowy
Polska Policja