Parada motocykli w Kostrzynie prowadzona przez policjantów - Wydarzenia - Ruch drogowy

Wydarzenia

Strona znajduje się w archiwum.

Parada motocykli w Kostrzynie prowadzona przez policjantów

Data publikacji 06.08.2019

Kolejny już raz policjanci drogówki zabezpieczali paradę jednośladów w Kostrzynie, która rozpoczęła się i zakończyła w festiwalowej wiosce motocyklowej. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość uczestników, pilotowali kolumnę i dbali o bezpieczeństwo na trasie przejazdu.

Tradycyjny przejazd motocykli przez Kostrzyn ma miejsce w ostatni dzień festiwalu Pol'and'Rock. Około 500 miłośników jazdy na jednośladach wyruszyło z wioski motocyklowej, by zaprezentować swoje wspaniałe maszyny mieszkańcom i uczestnikom festiwalu. Zanim to się jednak stało, policjanci drogówki sprawdzili trzeźwość kierowców i przypomnieli im o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Cała trasa była zabezpieczana przez funkcjonariuszy ruchu drogowego, którzy pilotowali kolumnę na motocyklach i w radiowozach. Przy drodze zebrało się wiele osób, które podziwiały przejazd parady, robiły pamiątkowe zdjęcia, nagrywały filmiki i pozdrawiały uczestników. Wszystko to działo się pod czujnym okiem policjantów, którzy pilnowali aby nikomu nie stała się krzywda. Dzięki profesjonalnemu zabezpieczeniu przejazdu przez funkcjonariuszy drogówki oraz odpowiedzialnej postawie motocyklistów, parada przebiegła bez groźnych zdarzeń.

KWP w Gorzowie Wlkp./mś

Polska Policja