Wydarzenia

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

30 kolizji w słoneczny poranek

Słoneczny poranek zmylił wielu kierowców. Na ulicach Warszawy doszło dziś aż do 30 kolizji i trzech wypadków. Najwyraźniej wielu właścicieli czterech kółek zapomniało, że mamy już jesień, a poranne mgły sprawiają, że jezdnie są mokre i śliskie.

Policjanci ruchu drogowego KSP od wczesnych godzin porannych usuwali skutki 30 kolizji, jakie wydarzyły się w Warszawie. Z utrudnieniami musieli liczyć się kierowcy, którzy poruszali się m.in. ulicami: Hynka i Sasanki, Świętokrzyską i Marszałkowską, Rondem Daszyńskiego, Prymasa/Kasprzaka czy Mostem Gdańskim. W tych miejscach funkcjonariusze zanotowali stłuczki głównie samochodów osobowych.

Dzisiejszego poranka policjanci zanotowali też trzy wypadki. Na skrzyżowaniu Armii Krajowej i Maczka zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Kierowca jednego z nich został zabrany do szpitala. Na skrzyżowaniu Świętokrzyskiej i Nowego Światu kierujący autobusem potracił rowerzystę, który z obrażeniami również został przewieziony do szpitala. W wypadku na ul. Żeromskiego ucierpiało dziecko jadące jednym z samochodów osobowych, które uczestniczyły w wypadku.

Apelujemy do kierowców, aby mimo czasowej poprawy pogody uważali na drogach, zachowywali bezpieczeństwo i rozwagę.

(źródło: KSP)

Powrót na górę strony