Wydarzenia

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wyciągnęli go z palącego się samochodu

Kryminalni ze Starych Babic wracając po służbie byli świadkami wypadku drogowego, do którego doszło w Zaborówku. Kierujący astrą podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka oplem. Chwilę po zdarzeniu na ich oczach jeden z samochodów zapalił się. Nie tracąc ani chwili, policjanci dobiegli do pojazdu i zaczęli wyciągać uwięzionego w nim mężczyznę, który doznał złamania nóg.

Do wypadku doszło kilkanaście minut po 22.00 w Zaborówku na drodze wojewódzkiej 580. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca astry podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka vectrą.

Wszystko to, widzieli jadący po służbie kryminalni ze Starych Babic. Nie zastanawiając się, niezwłocznie wysiedli z samochodu sprawdzić, czy ktoś z uczestników wypadku nie potrzebuje pomocy i zabezpieczyć miejsce zdarzenia. Chwilę po tym, na ich oczach jeden z samochodów zapalił się.

Policjanci nie tracąc ani chwili, błyskawicznie dobiegli do pojazdu i zaczęli wyciągać uwięzionego w nim mężczyznę, który doznał złamania nóg. Dzięki ich reakcji nie doszło do tragedii.
W wyniku wypadku obaj kierowcy i pasażer z obrażeniami ciała przewiezieni zostali do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że kierowcy byli trzeźwi.

(źródło: KSP)
 

Powrót na górę strony