Wydarzenia

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Trzeźwy poranek" w Warszawie

Wśród 186 skontrolowanych kierujących 3 było nietrzeźwych. Wszyscy odpowiedzą za wykroczenie. Mieli od 0,26 do 0,32 promila alkoholu we krwi. Poranne działania pn. "Trzeźwy poranek" tym razem prowadzone były na Trasie Toruńskiej przy ul. Łabiszyńskiej oraz na Pułkowej.

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci wydziału ruchu drogowego KSP przeprowadzili kontrolę w ramach akcji "Trzeźwy poranek" na Trasie Toruńskiej przy ul. Łabiszyńskiej oraz na ul. Pułkowej. W przeciągu kilku godzin skontrolowano 186 kierujących. W ręce Policji wpadło 3 nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego. Mieli od 0,26 do 0,32 promila alkoholu we krwi. Odpowiedzą za wykroczenie.

Przypominamy, że celem trwającej od wielu miesięcy akcji "Trzeźwy poranek" jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę, czy na rower po wypiciu alkoholu. Stołeczni policjanci w wybranych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach rannych, podczas oczekiwania na zmianę świateł, przeprowadzają w Warszawie zmasowane kontrole trzeźwości kierowców.

Powrót na górę strony