Wydarzenia

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Trzeźwy poranek" w Warszawie

Wśród 599 skontrolowanych kierowców czterech było nietrzeźwych. Wśród nich znalazł sie także pijany rowerzysta.. Poranne działania pn. "Trzeźwy poranek" prowadzone były tym razem w Al. Jerozolimskich przy Ryżowej, na ul. Połczyńskiej, Chełmzyńskiej i Radzymińskiej przy Bystrej.

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci wydziału ruchu drogowego KSP przeprowadzili kontrolę w ramach akcji „Trzeźwy poranek” w Al. Jerozolimskich przy Ryżowej, na ul. Połczyńskiej, Chełmzyńskiej i Radzymińskiej przy Bystrej. W przeciągu dwóch godzin skontrolowano 599 kierowców. W ręce Policji wpadło czterech kierujących, w tym rowerzysta. Kierowcy mieli od 0,2 do 0,3 promila, a rowerzysta ponad 0,3 promila alkoholu we krwi. Wszyscy odpowiedza za wykroczenie.

Przypominamy, że celem trwającej od wielu miesięcy akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu. Stołeczni policjanci w wybranych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach rannych, podczas oczekiwania na zmianę świateł, przeprowadzają w Warszawie zmasowane kontrole trzeźwości kierowców.

(źródło: KSP)

Powrót na górę strony