Wydarzenia

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany spowodował kolizję i zasnął

Kilka dni temu policjanci zatrzymali mu prawo jazdy za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości. Wczoraj, mając ponad 2 promile alkoholu we krwi wsiadł za kierownicę bmw. Na osiedlowym parkingu spowodował kolizję z fordem focusem i zasnął za kierownicą. Robert O. został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.

Wczoraj rano dyżurny z piaseczyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kolizji na parkingu osiedlowym przy ul. Urbanistów. Poszkodowany poinformował, że kierujący bmw wykonując manewr cofania uderzył w jego zaparkowane auto. Gdy policjanci dojechali na miejsce zdarzenia, okazało się, że mężczyzna kierujący bmw, po kolizji zasnął za kierownicą. Wszystko wskazywało na to, że jest nietrzeźwy.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu we krwi. Pijany Robert O. nie posiadał prawa jazdy, ponieważ zostało mu zatrzymane kilka dni wcześniej za jazdę w stanie nietrzeźwości. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony