Wydarzenia

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie była w stanie rozpoznać swojego samochodu

Prawie 2 promile alkoholu we krwi miała zatrzymana wczoraj przez wolskich policjantów 44-letnia Elżbieta K. Kobieta nie była w stanie utrzymać równowagi, miała również problem z odnalezieniem na parkingu swojego samochodu. Mimo to postanowiła usiąść za kierownicą. Na szczęście jej nieodpowiedzialne zachowanie zauważyła przechodząca nieopodal kobieta, która natychmiast poinformowała o zdarzeniu Policję. 44-latka została zatrzymana.

Około 18:00 na numer alarmowy zatelefonowała anonimowa osoba i poinformowała, że przy ul. Ks. Janusza kobieta, chwiejąc się na nogach, próbuje otworzyć samochód. Zamroczona alkoholem 44-latka nie zauważyła nawet, że pojazd do którego próbowała wejść, nie należy do niej. Jej ford był zaparkowany po drugiej stronie ulicy. Kiedy już dotarła do swojego samochodu, usiadła za kierownicą i odjechała w stronę ul. Obozowej. Dzięki błyskawicznej reakcji przechodzącej nieopodal kobiety, policjanci zatrzymali nieodpowiedzialną Elżbietę K.

Dzisiaj, gdy tylko wytrzeźwieje (w organizmie miała prawie 2 promile alkoholu) usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwym

Powrót na górę strony