Wydarzenia

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szybka przesiadka

Na widok nadjeżdżającego radiowozu siedzący za kierownicą forda mężczyzna zatrzymał samochód. Kierowca szybko wyskoczył z auta, zamieniając się miejscem z pasażerką. Jak się okazało zarówno mężczyzna jak i kobieta nie posiadali uprawnień do kierowania. 34-latka oraz jej towarzysz byli ponadto pijani. Kobieta miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu natomiast 39-letni Zbigniew K. ponad 3 promile.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kraśniku zauważyli jadącego ulicą Niepodległości forda. Kiedy mundurowi mijali pojazd rozpoznali siedzącego za kierownicą mężczyznę. Widok kierującego autem 39-letniego Zbigniewa K. zdziwił mundurowych ponieważ wiedzieli, że 39-latek nie posiada uprawnień do kierowania. Policjanci postanowili zatrzymać pojazd. Na widok nadjeżdżającego radiowozu siedzący za kierownicą forda mężczyzna zatrzymał samochód. Kierowca szybko wyskoczył z auta, zamieniając się miejscem z pasażerką.

Funkcjonariusze wylegitymowali podróżujących samochodem. Siedzącą za kierownicą forda okazała się 34-letnia Beata Ć. Jak się okazało 34-latka nie posiadała także uprawnień do kierowania. Zarówno kobieta jak i jej towarzysz byli pijani. 34-latka miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu natomiast 39-letni Zbigniew K. ponad 3 promile. Zbigniew K. był również poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu.
Pijana para zatrzymana została w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności

Powrót na górę strony