Wydarzenia

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nieodpowiedzialni kierowcy zatrzymani

Wczoraj w ręce stołecznych i wolskich policjantów wpadło dwóch kierowców. 27-letni Piotr M. kierował toyotą nie mając do tego uprawnień i będąc pod wpływem środków odurzających. Dwa promile alkoholu we krwi miał drugi z zatrzymanych mężczyzn 20-letni Michał W. Obaj dzisiaj usłyszą zarzuty. Grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.

Około 10:00 stołeczni policjanci zauważyli jadącą ul. Żelazną toyotę. Siedzący za kierownicą mężczyzna prowadził samochód z nadmierną prędkością. Nie zważając na sygnalizację świetlną przejechał skrzyżowanie z ul. Ogrodową na czerwonym świetle. Policjanci widząc takie zachowanie mężczyzny, kilkakrotnie dali mu sygnał do zatrzymania. Niestety kierowca nie reagował na wydawane polecenia i kontynuował szaleńczą jazdę.

Przy ul. Twardej zatrzymał pojazd. Z zachowania 27-letniego Piotra M. policjanci wnioskowali, że był pod wpływem alkoholu lub innego środka. Przeprowadzone w szpitalu badanie potwierdziło podejrzenia funkcjonariuszy, mężczyzna kierował samochodem po zażyciu narkotyków. 27-latek został zatrzymany i przewieziony do wolskiej izby zatrzymań. Dzisiaj odpowie za prowadzenie pojazdu bez wymaganych uprawnień i pod wpływem środków odurzających.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie zatrzymany przez wolskich policjantów przy ul. Elekcyjnej, 20-letni Michał W. Mężczyzna we krwi miał 2 promile alkoholu. Funkcjonariusze odebrali mężczyźnie prawo jazdy. Wkrótce jego sprawa zostanie przekazana do sądu, który zdecyduje o wysokości kary.

Powrót na górę strony