Wydarzenia

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Myślał, że policjanci go nie znajdą

31-letni Adam Ch. nie zatrzymał się do kontroli policjantom z warszawskich Włoch. Powiadomieni drogą radiowa o tym fakcie dzielnicowi z Ursusa natychmiast włączyli się do działania. Już kilka minut później wypatrzyli samochód odpowiadający podanemu komunikatowi i zatrzymali jego kierowcę. Mężczyzna miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie i kierował pojazdem pomimo sądowego zakazu. Ponadto nie miał przy sobie żadnych dokumentów pojazdu. Adam Ch. trafił do policyjnego aresztu.

Cała sytuacja miała swój początek wczoraj około 14.30 na ulicy Obywatelskiej. Kierowca peugeota nie zatrzymał się do kontroli drogowej policjantom z warszawskich Włoch. Informacja natychmiast została przekazana wszystkim patrolom w terenie. Powiadomieni drogą radiową o tym fakcie dzielnicowi z Ursusa, włączyli się do działania.

Już kilka minut później na parkingu przy ul. Czerwona Droga zauważyli samochód odpowiadający podanemu wcześniej komunikatowi. W środku siedziało dwóch mężczyzn. Na miejscu pasażera siedział 31-letni Adam Ch. Zarówno on, jak i pasażer auta byli nietrzeźwi. Kierowca miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że mężczyzna kierował autem pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, który obowiązuje go do kwietnia 2010 roku. Ponadto nie miał przy sobie żadnych dokumentów pojazdu. Dzisiaj jego sprawą zajmą się policjanci z dochodzeniówki. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje sąd.

Powrót na górę strony