Wydarzenia

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złamał dwa zakazy sądowe

61-letni Ryszard R. zlekceważył dwa postanowienia sądowe i jechał rowerem. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy z prewencji do kontroli. Po sprawdzeniu wyszło na jaw, że mężczyzna ma orzeczone zakazy prowadzenia pojazdów, jeden obowiązuje do 13 czerwca 2011 roku, a drugi do 13 czerwca 2012 r. W ciągu kilku ostatnich lat uzbierał na swoim koncie już siedem zakazów.

Wczoraj po południu przy ulicy Orężnej w Piasecznie policjanci z prewencji zwrócili uwagę na jadącego rowerzystę. Postanowili zatrzymać go do kontroli. Jak się okazało, kierujący rowerem Ryszard R. popełnił przestępstwo. Po sprawdzeniu w systemie informatycznym, funkcjonariusze uzyskali informację, że mężczyzna złamał dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów.

Zakazy zostały orzeczone wyrokami sądu za kierowanie pod wpływem alkoholu. Zakazy obowiązują, jeden do 13 czerwca 2011 roku, a drugi do 13 czerwca 2012 roku. Mężczyzna w ciągu kilku ostatnich lat uzbierał już siedem zakazów sądowych prowadzenia pojazdów. Sprawą 61-latka zajęli się policjanci z dochodzeniówki, mężczyzna będzie odpowiadał za złamanie zakazu sądowego.

Powrót na górę strony