Wydarzenia

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jeden nietrzeźwy w "Trzeźwy poranek"

Przeprowadzono 260 kontroli drogowych. Jeden był nietrzeźwy. Poranne działania pn. "Trzeźwy poranek" tym razem prowadzone były na Trasie Toruńskiej, ul. Trenów, Korkowej i Pierwszego Praskiego Pułku. 30-letni Krzysztof Ś. kierujący oplem astrą miał w 0,84 promila alkoholu w organizmie. Już stracił prawo jazdy a teraz odpowie przed sądem. Może mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci wydziału ruchu drogowego KSP przeprowadzili kontrolę w ramach akcji „Trzeźwy poranek” na Trasie Toruńskiej, ul. Trenów, Korkowej i Pierwszego Praskiego Pułku. Skontrolowani 260 kierowców.

Niestety wśród kierowców znalazł się jeden, który prowadził swojego opla astrę mając w organizmie 0,84 promila alkoholu. 30-letni Krzysztof Ś. już stracił prawo jazdy, a za jazdę pod wpływem alkoholu może mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności.

Przypominamy, że celem trwającej od wielu miesięcy akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę, czy na rower po wypiciu alkoholu. Stołeczni policjanci w wybranych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach rannych, podczas oczekiwania na zmianę świateł, przeprowadzają w Warszawie zmasowane kontrole trzeźwości kierowców.

 

Powrót na górę strony