Wydarzenia

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany, z zakazem sądowym, bez świateł, jechał "pod prąd"

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali wczoraj w nocy nietrzeźwego kierowcę nissana, który bez świateł jechał "pod prąd". Bogusław W. miał ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu okazało się, że ma już orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów do 21 maja 2010 roku. Mężczyzna będzie odpowiadał za kierowanie w stanie nietrzeźwości, złamanie zakazu sądowego i wykroczenie.

Policyjna załoga ogniwa patrolowo-interwencyjnego z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie wczoraj w nocy zauważyła samochód bez świateł jadący "pod prąd" . Policjanci natychmiast ruszyli w pościg. Jadący nissanem mężczyzna został zatrzymany do kontroli.

Kierujący ledwo trzymał się na nogach, gdy wysiadał z auta. Po badaniu alkomatem okazało się, że ma ponad 1.4 promila alkoholu w organizmie. To jeszcze nie koniec problemów 37-letniego Bogusława W. W czasie sprawdzeń w policyjnej bazie danych okazało się, że 37-latek ma już odebrane prawo jazdy za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Mężczyzna będzie odpowiadał za kierowanie w stanie nietrzeźwości, złamanie zakazu sądowego i wykroczenie. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Powrót na górę strony