Wydarzenia

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W "Trzeźwy poranek" jeden po użyciu

Wśród 303 skontrolowanych 28- letni kierowca bmw miał 0,32 promila alkoholu w organizmie. Poranne działania pn. "Trzeźwy poranek" tym razem prowadzone były w Al. Jerozolimskich i Ryżowej, Traktorzystów, Naczelnikowskiej i na ul. Piłsudskiego i Mazowieckiej w Wesołej.

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci wydziału ruchu drogowego KSP przeprowadzili kontrolę w ramach akcji „Trzeźwy poranek” prowadzone były w Al. Jerozolimskich i Ryżowej, Traktorzystów, Naczelnikowskiej i na ul. Piłsudskiego i Mazowieckiej w Wesołej. Wśród 303 skontrolowanych 28-letni kierowca bmw Rafał J. miał 0,32 promila alkoholu w organizmie. Za swoje wykroczenie odpowie przed sądem grodzkim.

Przypominamy, że celem trwającej od wielu miesięcy akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu. Stołeczni policjanci w wybranych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach rannych, podczas oczekiwania na zmianę świateł, przeprowadzają w Warszawie zmasowane kontrole trzeźwości kierowców.

(źródło: KSP)

Powrót na górę strony