Wydarzenia

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany bez dokumentów posiadał narkotyki

Policjanci z Bielan zatrzymali Pawła S., który kierował pojazdem będąc pod wpływem alkoholu. Po zatrzymaniu 39-latek trafił do policyjnego aresztu, a wraz z nim czwórka pozostałych pasażerów. Mężczyzna usłyszał 3 zarzuty: kierowania w stanie nietrzeźwości, posiadania środków odurzających oraz kierowania pojazdem bez wymaganych dokumentów- prawa jazdy i polisy OC. Wywiadowcy w kilku miejscach, w samochodzie, znaleźli jeszcze marihuanę. Jeden z pasażerów połknął jakieś zawiniątko i trafił do szpitala.

Około 18:30 wywiadowcy z Bielan zauważyli na ul. Przy Agorze, mężczyznę kierującego mercedesem. W pojeździe znajdowało się jeszcze czterech pasażerów. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na niepewny styl jazdy, postanowili więc skontrolować kierowcę. Na ulicy Marymonckiej zatrzymali samochód do kontroli. Podczas interwencji, wyszło na jaw, że kierowca jest pod wpływem alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało, że Paweł S. we krwi miał prawie 1,7 promila alkoholu. Przy 39-latku policjanci znaleźli jeszcze 4 tabletki. Po zbadaniu ich okazało się, że zawierają środki halucynogenne. Ponadto kierowca nie miał przy sobie prawa jazdy i polisy OC.

W samochodzie, przy desce rozdzielczej, pomiędzy siedzeniami i pod osłoną kierownicy wywiadowcy znaleźli zawiniątka z marihuaną. Jeden z pasażerów wyjął jakieś zawiniątko z bielizny i połknął je. Mężczyzna ten trafił na obserwację do szpitala.

Wszyscy zostali zatrzymani. Dochodzeniowcy już ustalili, do kogo należą znalezione w samochodzie narkotyki. Pawłowi S. już zostały przedstawione zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony