Wydarzenia

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Skradziona toyota wróciła do właściciela

Kilkadziesiąt minut potrzebowali nowodworscy policjanci, aby odzyskać skradzioną toyotę yaris oraz zatrzymać dwóch podejrzanych. Funkcjonariusze ustalają udział w sprawie 31-letniego Dariusza M. oraz 25-letniego Mirosława O. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Kierowca miał 3,2 promila, a pasażer 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Informacja o kradzieży toyoty z Łomianek dotarła do nowodworskich policjantów po 14:00. Od razu wiadomość została przekazana wszystkim funkcjonariuszom w terenie. Kryminalni pojechali w okolice krajowej „7”, aby tam patrolować drogi i odciąć ewentualną trasę ucieczki złodziejom.

Na drodze prowadzącej do Palmir policjanci zauważyli poszukiwany pojazd. Natychmiast spróbowali zatrzymać kierowcę. Ten jednak przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Po przejechaniu kilku kilometrów zatrzymali pojazd. W ręce kryminalnych wpadło dwóch mężczyzn, kierujący toyotą 31-letni Dariusz M. oraz pasażer 25-letni Mirosław O. Jak się okazało, obaj byli pod wpływem alkoholu. Kierowca miał 3,2 promila, a pasażer 2,3 promila alkoholu w organizmie. Odzyskany pojazd już wrócił do właściciela. Policjanci ustalają udział zatrzymanych w sprawie.

Powrót na górę strony