Wydarzenia

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bez uprawnień, z narkotykami i pod ich wpływem

Policjanci na ulicy Grójeckiej zatrzymali do kontroli opla. W trakcie czynności okazało się, że kierowca pojazdu nie miał prawa jazdy, ale miał narkotyki i był pod ich wpływem. Pasażer natomiast miał przy sobie środki odurzające. 19-letni Krystian W. i 22-letni Mariusz B. zostali zatrzymani. Jeszcze dziś obaj mężczyźni usłyszą zarzuty, a o karze za popełnione przez nich przestępstwa zdecyduje sąd.

Wczoraj kilka minut przed 17.00 policjanci z oddziału prewencji policji w Warszawie na ulicy Grójeckiej zatrzymali do kontroli opla. W trakcie wykonywania przez nich czynności służbowych wyszło na jaw, że Krystian W. nie ma prawa jazdy. Na tym jednak lista przewinień 19-latka się nie skończyła. W jego ubraniu funkcjonariusze znaleziono szklaną fifkę z marihuaną oraz dowód osobisty niebędący jego własnością. Okazało się również, że był pod wpływem działania środków odurzających.

Nie bez winy był również pasażer. U 22-letniego Mariusza B. policjanci znaleźli zawiniątko z heroiną. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, a noc spędzili w policyjnej celi. Dzisiaj ich sprawą zajmą się dochodzeniowcy. Krystian W. odpowie za posiadanie marihuany oraz kierowanie pojazdem bez prawa jazdy oraz pod wpływem narkotyków, zaś Mariusz B. za posiadanie heroiny.

(źródło: KSP)

 

Powrót na górę strony