Wydarzenia

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zareagowała na nietrzeźwego kierowcę

Prawie 2,8 promile alkoholu w organizmie miał kierowca poloneza zatrzymany wczoraj w Słupnie przez innego uczestnika ruchu drogowego. 51-letni Zdzisław W. trafił do wytrzeźwienia do policyjnej celi. Teraz usłyszy zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Wczoraj kilka minut po 18:00 dyżurny komisariatu w Radzyminie otrzymał telefoniczną informację o nietrzeźwym kierowcy poloneza, który usiłuje odjechać spod serwisu samochodów ciężarowych w Słupnie. Na miejsce niezwłocznie udali się funkcjonariusze miejscowego komisariatu. Tuż po przybyciu okazało się, pojazd jednak ruszył i udał się w kierunku Wyszkowa, za samochodem pojechała kobieta w passacie. Po przejechaniu kilkuset metrów na jednej z bocznych dróg przy sklepie funkcjonariusze zauważyli stojącego poloneza oraz passata blokującego mu przejazd.

Jak ustalili mundurowi, kierująca osobowym vw młoda kobieta zauważyła pijanego. O swoich podejrzeniach powiadomiła telefonicznie Policję. Gdy polonez ruszył, pojechała za nim. Zablokowała mu drogę i zmusiła kierowcę do zatrzymania się. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie 51-letniego kierowcy Zdzisława W. wykazało prawie 2,8 promila. Mężczyzna trafili do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Powrót na górę strony