Wydarzenia

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Piąta wpadka rowerzysty

Po raz piąty został zatrzymany Sylwester N., gdy jechał rowerem będąc w stanie nietrzeźwości. Tym razem w chwili kontroli drogowej 66-latek miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie rowerem będąc w stanie nietrzeźwości, grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do roku. Jaką karę poniesie tym razem, zadecyduje sąd.

Policjanci zauważyli mężczyznę wczoraj o 13:00, gdy jechał rowerem ul. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Zwrócili na niego uwagę, ponieważ nie mógł utrzymać równowagi. Funkcjonariusze z prewencji postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Podczas legitymowania Sylwestera N. okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego sporządzili dokumentację. W związku z tym, że rowerzysta posiada już cztery aktualne zakazy sądowe za kierowaniem pojazdami będąc pod wpływem alkoholu, został zatrzymany. 66-latek w najbliższym czasie zostanie przesłuchany i odpowie za swoje zachowanie. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Powrót na górę strony