Wydarzenia
Rozmiar czcionki
-
Radzyń Podlaski: Wypadek w Sitnie
Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj nad ranem w miejscowości Sitno na krajowej 19-ce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel 18-latek, zjechał na pobocze po czym auto uderzyło w drzewo. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił zarówno kierujący jak też pasażer pojazdu. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.
10.03.2014 -
Pijany motorowerzysta
Nietrzeźwy 38-letni kierujący rometem trafił do szpitala po tym, jak wjechał na skrzyżowanie nie udzielając pierwszeństwa przejazdu skodzie. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej doprowadził do zderzenia z osobówką. 19-latkowi ze skody nic się nie stało, był trzeźwy, natomiast będący pod widocznym działaniem alkoholu motorowerzysta został zabrany do szpitala. Z uwagi na odniesione obrażenia ciała pobrana została mu krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie w chwili zdarzenia.
10.03.2014 -
Mając 1,5 promila uszkodził 2 samochody
Policjanci w zasadzie tuż po zgłoszeniu uszkodzenia dwóch samochodów zatrzymali sprawcę tych przestępstw. 30-letni Norbert J. mając 1,5 promila alkoholu we krwi szedł chodnikiem i bez żadnego powodu uderzał w zaparkowane pojazdy, dewastując karoserie i wybijając szyby. Teraz mężczyzna odpowie za popełnienie przestępstwa.
10.03.2014